Хотел Flamengo 4* Охрид / Пакет аранжман 3ПП

Хотел ,,Фламенго” 4* e лоциран на само 5 минути пешачење од строгиот центар на градот или 15 минутна прошетка до Лабино плажата. Хотелот располага со ресторан, надворешен базен со бар, како и сопствен паркинг.

Хотелот има 49 соби. Секоја соба има сопствено купатило, бесплатно WIFI, клима и кабелска ТВ.

За нашите гости користењето на базенот како и лежалките и чадорите за сонце се бесплатни.